Team

Het team bestaat uit leerkrachten, vakleerkrachten, een remedial teacher (RT), een onderwijsassistent, twee intern begeleiders (IB), een conciërge, een administratief medewerker en een schoolleider.

Voor het schooljaar 2023 - 2024 is de verdeling als volgt:

Leerkrachten kleuterklas 1 (KK1):

Mw. Simone Middeldorp (wo, do)

smi@vsrotterdamwest.nl

Mw. Nicole van Seggelen (ma,di,vr)

n.van.seggelen@vsrotterdamwest.nl

Leerkrachten kleuterklas 2 (KK2):

Mw. Joyce Bouwman (di,wo,do)

j.bouwman@vsrotterdamwest.nl

Mw. Nynke Heeringa (ma en vr)

nhe@vsrotterdamwest.nl 

Leerkracht kleuterklas 3 (KK3):

Mw. Petra van der Kaaij

p.van.der.kaaij@vsrotterdamwest.nl

Leerkrachten kleuterklas 5 (KK5):

Mw. Saskia Ruissen (ma,di,do)

s.ruissen@vsrotterdamwest.nl

Mw. Eef Smeets (wo en vr)

e.smeets@vsrotterdamwest.nl

Leerkrachten kleuterklas 6 (KK6):

Mw. Esther Pluis (ma,di,wo)

epl@vsrotterdamwest.nl

Mw. Karin Weijnman (do/vr)

k.weijnman@vsrotterdamwest.nl 

Leerkrachten Klas 1a:

Mw. Nanny de Backer (ma,do,vr)

nba@vsrotterdamwest.nl

Mw. Saskia de Jong (di, wo)

s.de.jong@vsrotterdamwest.nl

Leerkracht Klas 1b:

Mw. Cheyenne Grava (ma,di,do,vr)

c.grava@vsrotterdamwest.nl

Serena Romeijn (do,vr)

s.bronneberg-romeijn@vsrotterdamwest.nl

Leerkracht klas 2a

Bianca Smit (ma, di, wo)

b.smit@vsrotterdamwest.nl

Lucero Huijben-Wacque (do,vr)

l.huijben-waque@vsrotterdamwest.nl

Leerkrachten 2b

Tessa Ouwersloot (ma,di,wo)

t.ouwersloot@vsrotterdamwest.nl

Bianca Smit (do, vr)

b.smit@vsrotterdamwest.nl

N.B. Vera Veltman is met zwangerschapsverlof van maart tot augustus

Leerkrachten klas 3a

Rob Somers (di-vr)

r.somers@vsrotterdamwest.nl

Mw. Annejan Mieras (ma)

ami@vsrotterdamwest.nl

Leerkrachten klas 3b

Mw. Mirjam Jansen (wo,do,vr)

m.jansen@vsrotterdamwest.nl

Mw. Domino van Tour (ma,di)

d.van.tour@vsrotterdamwest.nl

Het zwangerschapsverlof van Mirjam wordt vervuld door Mw. Nadia van Wijk, n.van.wijk@vsrotterdamwest.nl

Leerkracht Klas 4a

Mw. Kim van Heugten (ma,di,do,vr)

k.van.heugten@vsrotterdamwest.nl

Mw. Nadia van Wijk (wo)

n.van.wijk@vsrotterdamwest.nl

Leerkracht Klas 4b

Mw. Kirsten Bou-Salah - Groenewegen (di,wo,do,vr)

k.groenewegen@vsrotterdamwest.nl

Mw. Eef Smeets (ma)

e.smeets@vsrotterdamwest.nl

Leerkrachten klas 5a

Jeanette Martin

 j.martin@vsrotterdamwest.nl

Leerkrachten klas 5b

Mw. Imelda van den Broek (ma,di,wo, vr)

i.van.der.weiden@vsrotterdamwest.nl

Lisa den Hoed (do)

l.den.hoed@vsrotterdamwest.nl

Leerkrachten 6a

Mw. Judith Zwarst (ma, di, do, vr)

J.zwarst@vsrotterdamwest.nl

Mw. Marieke van der Sanden (wo)

msa@vsrotterdamwest.nl

Leerkrachten 6b

Mw. Marieke van der Sanden (ma,di)

msa@vsrotterdamwest.nl

Mw. Monique Wijsman (wo,do,vr)

m.wijsman@vsrotterdamwest.nl

Vakleerkracht euritmie:

Mw. Christine Smit (ma, vr)

Vakleerkrachten gym:

Sven (di en do)

(Double Sports)

Koorzang:

Cis Laar (di, wo, do, vr)

F.laar@vsrotterdamwest.nl

Onderwijsassistent 

Cis Laar (di, wo, do, vr)

F.laar@vsrotterdamwest.nl

Suzan Belterman (wo, do, vr)

s.belterman@vsrotterdamwest.nl

Intern Begeleider kleuters en klas 1:

Annemarie den Heiden (di,wo,do)

ahd@vsrotterdamwest.nl

Intern Begeleider klas 2-6:

Mw. Joyce Emons (ma,di,wo,do)

j.emons@vsrotterdamwest.nl

Conciërge:

Pascal Walhof (ma, wo, vr)

p.walhof@vsrotterdamwest.nl

N.B. Mw. Bianca Meivogel is met ziekteverlof b.meivogel@vsrotterdamwest.nl)

Administratie:

Mw. Nicky van Haaften (ma, di en do)

administratie@vsrotterdamwest.nl
010-313 24 90

Schoolleider:

Mw. Marije van der Meij (ma, di, do, vr)

m.van.der.meij@vsrotterdamwest.nl

010-313 24 90